datove centrum nagano, server hosting, server housing

Servery

Server hostingové služby u nás využívají webhostingové firmy, velké internetové obchody, firmy provozující webové stránky s vysokou návštěvností, webdesignerská studia a další. Vlastní server hosting lze podle typu organizace a provozované aplikace rozdělit na několik variant podle toho, jaké služby zákazník potřebuje.

Telefony

VoIP řešení postavená na našich ústřednách jsou velmi flexibilní a mají široké spektrum využití, přesně dle požadavků zákazníka. Dále nabízíme služby, jako je LDAP a pronájem telefonů, pro maximální pohodlí.

phone-548399_640
elektronika

Elektronika

Naší silnou stránkou je komplexnost výroby. Elektroniku vyrábíme od plošných spojů, přes osazení až po oživení. Zkušení pracovníci Vám nabídnou efektivní řešení pro Váš výrobek. Dlouholeté znalosti výrobního procesu přinášejí efektivnost výroby z hlediska nákladů i času. Navrhneme Vám plošný spoj včetně panelizace pro jeho výrobu, osazování a strojní pájení. Správně navržený plošný spoj je hlavní atribut pro snižování výrobních nákladů celkového produktu.

Vývoj aplikací

Tvoříme atraktivní aplikace, od nápadu až po realizaci. Naše možnosti přesahují to, co je na internetu zatím k vidění. Řada aplikací, které jsme již vytvořili, objevila nové možnosti této technologie.

vyvojaplikaci
webhosting

Webhosting

Potřebujete webové stránky pro svou firmu, soukromé nebo zájmové aktivity? Zajistíme vám špičkový webhosting s kvalitním technickým zázemím a nepřetržitou zákaznickou podporou.

Cloudové služby

Cloudem nazýváme spolupracující zařízení, jakými jsou PC klientské stanice, servery a mobilní zařízení, která využívají Internet jako zásobu či fond informačních technologií a služeb. PC zařízení tak mají přístup k nevyčerpatelnému množství výkonných aplikací, výpočetnímu výkonu a datovému úložnému prostoru.

Kurzy a školení

Starlab nabízí vzdělávacích kurzy a školení, pořádaných odborníky z oblasti ekonomiky vhodné pro firmy, specialisty, odbornou i širokou veřejnost.

Síťová řešení

Základem síťových řešení jsou strukturované kabelážní systémy a rozvody. S nimi souvisí i aktivní síťové prvky, včetně řešení pro bezdrátové sítě, i rozvaděčové skříně. Naše síťová řešení tak nabízejí skutečně komplexní portfolio produktů a služeb pro každého zákazníka pro vytvoření kvalitní infrastruktury.