VPS

Virtuální servery jsou moderní trend přístupu k serverum. Konec porouchaných disků nebo vyhořelých zdrojů. Ušetřete si starosti a zapomeňte na fyzické servery. Technologicky je každá z těchto služeb provozována na odlišném hardware s odlišnou garancí dostupnosti, ale dohromady se jedná o téměř nerozbitný celek. U každého virtuálního serveru garantujeme procesorový výkon, vyhrazenou operační paměť a rychlý diskový prostor připojený přes optická vlákna nejmodernější technologii fibre channel.

Datová úložiště

Potřebujete ke svým hostingovým službám více diskového prostoru anebo byste ocenili spolehlivé samostatné úložiště pro zálohování? Využijte naší služby externího datového úložiště! Objednávkou externího datového úložiště získáte prostor o kapacitě x až x GB na našem profesionálním datovém úložišti. Pro dosažení maximálního výkonu a bezpečnosti dat je naše úložiště založeno na diskovém poli RAID a automaticky replikováno na záložní úložiště, které v případě poruchy primárního úložiště plynule přebere jeho funkci a zajistí tak nepřerušenou dostupnost vašich dat.

Objednat

cloud backup, arcserver, bacula, nas

Zálohy

Zálohy uživatelských dat jsou prováděny každou noc, zálohovány jsou soubory na webserveru, databáze i obsah e-mailových schránek. Zálohovaná data jsou uchovávána na speciálních zálohovacích polích. Zálohy z uplynulých 7 dnů jsou k dispozici po dnech. Dále jsou k dispozici minimálně tři týdenní zálohy (čili jedna z denních záloh v daném týdnu). Zálohovaná data jsou tak k dispozici minimálně 3 týdny nazpět, dále každý měsíc a každý rok (u různých serverů se to může lišit podle nastavených period provádění týdenních záloh).

Objednat

Seafile

Multiplatformní synchronizační nástroj, s jehož pomocí udržíte stav dat na všech počítačích vždy aktuální. V zásadě se jedná o kombinaci klient/server bez nutnosti zakládat novou službu.Serverová část je k dispozici pro linuxové distribuce včetně serveru postaveném na Raspberry Pi. Klient je pak dostupný pro všechny platformy, včetně mobilních systémů jako iOS a Android.

Mám zájem

adresarova sluzba, active directory, ldap, lightweight directory access protocol, slapd, openldap

LDAP

Potřebujete snadno vyhledávat a udržovat firemní kontakty v IP telefonech a nechcete být omezeni maximálním počtem kontaktů? Chcete mít možnost vyhledávat a vytáčet čísla podobně jako z mobilního telefonu? Máme pro Vás řešení ve formě integrovaného centrálního seznamu v IP telefonech přes LDAP.

Objednat