Server housing

Umístěte Váš server do vysoce zabezpečeného, klimatizovaného datového centra a umožněte tak rychlý a kvalitní přístup Vašeho serveru k internetu bez vlastního připojení. Datové centrum disponuje stálým dohledem a nepřetržitým monitoringem. Váš server bude tedy umístěn v optimálních podmínkách. Pro oprávněné osoby je možný přístup k serveru 24 hodin denně. Nabízíme také možnost čerpání energie ze dvou zdrojů a připojení na firewall.

Objednat

Managed Servery

Managed servery jsou dedikované servery včetně správy a zálohování dat. Díky této službě se nemusíte o server starat, o jeho chod se postará náš administrátor. Služba zahrnuje také zálohování, monitoring a internetovou konektivitu. Naši pracovníci jsou k dispozici 24 hodin denně. Garantujeme dostupnost 99,8%.

Dedicated servery

Dedikovaný server označuje fyzický server vyhrazený pro jednoho uživatele (případně jednu skupinu uživatelů). Spojuje dvě služby – pronájem a umístění serveru v datovém – housingovém centru.Výhodou je, že klient nemusí investovat do hardwaru a zatěžovat se instalací a konfigurací zařízení.

Prodej serverů

Servery dnes již nejsou obrovské výkonné “krabice” za spoustu peněz, které umí „úplně všechno“. V dnešní době se nabízejí serverová řešení připravená na daný typ aplikace. Proto navrhujeme našim klientům nejen konfiguraci serveru, ale i typ serveru až na základě jejich potřeby. Tímto postupem, nejenže optimalizujeme výkonnost serveru, ale i jeho cenu.

Chci server

VPS

Virtuální server (VPS) představuje plnohodnotnou alternativu k umístění vlastního dedikovaného serveru nebo jeho pronájmu. Navíc poskytuje jedinečnou flexibilitu zřízení, rozšíření, zúžení, ale také zrušení potřebné kapacity na základě aktuálních potřeb klienta.

Správa serverů

Žádná počítačová síť se neobejde bez různého množství serverů, aktivních prvků a serverových aplikací. Aby co nejlépe plnily svůj účel a zároveň nebyly zdrojem nebezpečí úniku citlivých firemních dat nebo poškození funkčnosti počítačové sítě, je potřeba jejich odborná instalace, konfigurace a následně pravidelná kontrola a údržba. Tyto činnosti lze buď zvládnout vlastními silami, přičemž je ale potřeba zaměstnávat drahého odborníka, nebo je částečně či zcela přenést na externí firmu pomocí outsourcingu.

Mám zájem

ed server, sprava serveru

Poradenství

Naším cílem je poskytovat kompletní služby a poradenství pro firmy, které se nechtějí zabývat IT. Chceme ulehčit zákazníkům realizaci jejich přání a poskytovat nejnovější technologie, které dokážou ulehčit práci v každé firmě. Poskytujeme služby z mnoha oblastí od klasické tvorby webových stránek až po implementaci moderních virtualizačních technologií do IT infrastruktury zákazníka.

Chci poradit