navrh site, network design, zabezpeceni site

Návrhy sítě

Naše společnost Vám postaví počítačovou síť včetně kompletního návrhu. Dodáme hardware i software pro bezproblémový chod Vaší počítačové sítě. Při výstavbě nové počítačové sítě vám uděláme návrh včetně cenové nabídky a rozhodnutí je jen na Vás. Při převzetí Vaší počítačové sítě provedeme prověření s ohledem na výkonnost sítě a stabilitu, stav hardwaru (Server, PC, notebooky, tiskárny apod.) a zabezpečení sítě. V případě zjištěných nedostatků navrhneme nejvhodnější řešení, které povede k optimalizaci chodu Vaší počítačové sítě.

Mám zájem

Zabezpečení

Firma Starlab Vám nabízí celosvětovou ochrannou síť od společnosti Fortinet, která je postavená na špičkové úrovni pro Vaše maximální pohodlí a bezpečnost. Mezi hlavní funkce, které Vám nabízíme patří: propracovaný firewall, HW antivir a antispam, VPN, IPS, WAN optimalizace, aplikační kontrola, webová filtrace, pokročilý monitoring síťového provozu, prevence proti úniku informací (DLP), kontrola koncových stanic. Toto bezkonkurenční zabezpečení Vám navíc poskytujeme i pro servery u nás hostované, jako benefit našeho datového centra.

Mám zájem

zabezpeceni site, fortiguard, fortinet, UTM, ATP
nagios, notifikace, monitoring

Monitoring

Získejte komplexní přehled o stavu vaší infrastruktury, abyste mohli předcházet neočekávaným situacím. Povyšte své podnikání na zcela jinou úroveň. Rychlost, bezpečnost a nepřetržitý chod důležitých systémů je rozhodujícím prvkem úspěchu. Jsme připraveni Vám nabídnout řešení, díky kterému budou moci naši IT technici sledovat infrastrukturu včetně všech jejich komponent v reálném čase a díky tomu řešit problémy okamžitě. Mnoho problémů lze odhalit dříve, nežli se stanou.

Mám zájem

Správa sítě

Každý správce sítě by měl velmi dobře zvážit jaké pasivní i aktivní prvky pro chod celé sítě použije. Správná funkčnost počítačové sítě je pro chod celé infastruktury velmi důležitá. Funkčnost a vhodná konfigurace těchto prvků jsou zásadními předpoklady pro bezpečnost celé počítačové sítě. Jedná se hlavně o switche, routery a firewally.

Objednat

racky, rozvadece, instalace siti

Poradenství

Důležitou součástí svěřené správy IT je také řešení uživatelských problémů a to jak, telefonickou cestou za využití vzdáleného přístupu, tak při osobních návštěvách. Našim klientům technologie nejen spravujeme, ale snažíme se jim předat i naše know-how formou konzultací v celém spektru oboru informačních technologií. Především se jedná konzultace dalšího rozvoje IT nebo konzultace související s implementací nové technologie nebo informačního systému.

Chci poradit