vyvoj mobilnich aplikaci

Mobilní aplikace

Nabízíme profesionální vývoj mobilních aplikací na nejvyužívanější mobilní platformy u nás. Klademe důraz na čistý a moderní design, stoprocentní funkčnost a důkladné vyladění do posledních detailů. Víme, jak má vypadat aplikace, která své uživatele uspokojí, a jak ji úspěšně uvést na trh.

Chci aplikaci

Webové aplikace

V oblasti vývoje webových aplikací disponujeme dlouholetými zkušenostmi nejen v oblasti technologií, ale také ve vlastním návrhu, grafickém designu a metodice vývoje. Starlab vyvíjí web aplikace jak pro korporátní společnosti, tak pro menší firmy či veřejné zakázky. Při realizaci web aplikací se zaměřujeme nejen na internetová řešení pro širokou veřejnost, ale také na aplikace pro zaměstnance nebo obchodní partnery.

Chci aplikaci

vyvoj webova aplikace, django, python
search engine, vyhledavaci engine, sklonovani ceskych slov, indexace obsahu

Algoo

Algoo je revolucni system pro vyhledavani souboru na sdilenych ulozistich. Jednoduse napisete do prohlizece adresu napr. http://algoo.firma.cz a muzete zacit vyhledavat. Online demo muzete vyzkouset na http://demo.algoo.cz Pokud chcete pouzivat Algoo na 100% vykonu, obcas si k souborum pripiste tzv. tagy neboli cesky popisky. Predstavte si, ze jste ulozili do dokumentu novy zivotopis pana Petra Novaka s plnovousem, brylemi a rekneme ze drive pracoval pro NASA. V tom lepsim pripade se zivotopis jmenuje petr_novak.pdf v tom horsim zivotopis(3).doc. V obou pripadech je vhodne k souboru pridat tagy “zivotopis plnovous bryle NASA”. Algoo sam nabizi nove detekovane soubory na titulni strance k otagovani a nemusite je pracne hledat. Spis vas trochu navadi popisky pridat. Pri pristim hledani zivotopisu pana Novaka, zejmena po delsi dobe, staci do vyhledavani napsat: “zivotopis plnovous” a s jistotou vam Algoo mezi prvnimi zobrazi vami hledany soubor.

Fakturační systém

Vyvinuli jsme plně automatizovaný fakturační systém, který sám generuje pravidelné faktury, sám zjišťuje platby v bance, připadaně posílá urgence. Obsahuje několik modulů pro napojení/exporty pro různé účetní programy. Jedná se o náš nejprodávanější software.

webovy automaticky fakturacni system, urgence, kniha jizd, exporty, hromadne prikazy
navrh a realizace PCB tistenych spoju

Mikročipy

Nabízíme také profesionální vývoj softwaru pro speciální zařízení, jako je Arduino, Raspberry Pi, MSP430, 8051 atd.

Objednat