Server či Rack housing?

Skvělý server i rack housing za výborné ceny

s kvalitní technickou podporou

Server Housing

Naše servery jsou speciálně optimalizovány pro nejvyšší výkon a stabilitu. Jsou umístěné v datacentru v budově Nagano Parku společnosti Dial Telecom. Připojení je 2x 1Gbps.

Pro síťové zabezpečení používáme firewall, jehož konfiguraci z bezpečnostního důvodu nezveřejňujeme. Dále používáme různé detekce na principu IDS, které zablokují IP adresu v případě, že špatně reagovala na síťové úrovni, např. zkusila 10x trefit heslo na ftp, do telefonní ústředny apod. Přesné filtry a intervaly blokace opět nezveřejňujeme.Servery jsou dokonale zabezpečeny i fyzicky.
1. Budova má non-stop ostrahu a rozsáhlý kamerový systém včetně serverovny.
2. Budova je vybavena pancéřovanými dveřmi a nehořlavými prostupy.
3. Do budovy je umožněn vstup pouze s čipem po identifikaci kamerou.
4. Přístup k serveru je zabezpečen třemi sekcemi, které jsou zpřístupněné pouze s čipem.
5. Rack je uzamčený.Zálohování probíhá každý den inkrementálně do našeho druhého 200km vzdáleného datového centra. Každý týden se navíc provádí snapshot pro okamžitou obnovu v případě velké havarie. Disaster recovery plan máme precizně zpracovaný. Doufáme však, že nebude nikdy potřeba.

Ukázky sestav Server housingu

Produkt Prostor Energie IP adresy Info Cena Objednat
SH1 1U 100 W 1x IPv4 990 Kč
SH2 2U 150 W 1x IPv4 1 650 Kč
SH3 3U 200 W 1x IPv4 2 250 Kč
SH4 4U 250 W 2x IPv4 2 895 Kč
server-housing
rack-housing

Ukázky sestav Rack housingu

Produkt Prostor Energie IP adresy Info Cena Objednat
RH1 1/3 racku (10U) 500 W 5x IPv4 5 400 Kč
RH2 1/2 racku (21U) 800 W 10x IPv4 7 764 Kč
RH3 celý rack (42U) 1200 W 15x IPv4 13 647 Kč

Hlavní výhody housingu našich klientů

ISO certifikace

managementu kvality a bezpečnosti informací

Stabilní poskytovatel

serverových a IT služeb od roku 2003

Dostupnost

v Praze a Brně (vč. parkování)

Individuální přístup

pro naše klienty sestavení služeb na míru

Stále si nejste jistí jaká sestava bude pro vás ta nejvhodnější ...

Kontaktujte nás
server housing

Server housing

Hledáte kvalitní zázemí pro váš vlastní server?

Zajistíme Server Housing vašeho serveru v moderním datacentru. Přístup k serveru budete mít 24 hodin denně s bonusem vyšší bezpečnosti. Nabízíme server housing pro servery od 1U až do 4U.

Dále pronájem prostoru pro zákaznické servery disponuje zálohovanou elektřinou, vysokokapacitní internetovou konektivitou a nonstop technickým dohledem.

Tento Housing server je především určen firmám a soukromým osobám, které chtějí provozovat projekty na vlastním hardware v profesionálním datacentru.

Rack housing

Pronájem privátního prostoru rackové skříně (42U) nebo její části (1/2 racku 21U a 1/3 racku 10U) pro veškeré technologie našich klientů v prostředí moderního datového centra.

Rack housing zahrnuje pronájem rackového prostoru pro veškerá zákaznická zařízení od serverů přes switche, gateway, routery a další. Přidělený prostor obsahuje pouze vaše technologie. Každý rack nebo racková sekce disponuje kvalitní konektivitou a minimálně jedním vyhrazeným přívodem elektrické energie osazeným elektroměrem, proto máte úplný přehled o odběru elektrické energie.

Naši klienti využívají Rack housing hlavně pro rozsáhlé projekty, kde dosáhnou většího snížení nákladů oproti housingu jednotlivých zařízení. Další možnou variantou Rack housingu je také umístění více rackových stojanů do uzavřených prostor (samostatné klece).

Klienti mají své technologie zabezpečeny i z hlediska kolokační separace, dále mohou využít vlastního kamerového monitoringu a dalších nadstandardních služeb v profesionálním datacentru s ideálními podmínkami.

rack housing