Vyrobeno, otestováno a odzkoušeno

skvělá řešení pro větší výkonnost

Pomocníci pro rychlejší a účinnější práci

vyvinuli jsme spustu šikovných řešení na míru
firemní server

Firemní server - Starserver

Základním posláním firemního serveru je centrální sdílení dat a urychlení výměny dokumentů. Díky zálohování serveru není nutné zálohovat klientské stanice – data jsou na serveru.

Pokročilejší nastavení linuxové nebo windowsí sítě – připojení do domény (doménový kontrolér) – umožní uživateli pracovat na libovolném PC a vidět vždy svoji pracovní plochu, autentizovat se vůči StarServeru a mít tzv. cestovní profil – tedy plochu, která se ukládá na StarServer a dané PC si ji vždy po přihlášení uživatele stáhne.

Dalším benefitem je automatické spuštění stejného skriptu (logon.bat) po přihlášení, který může připojit uživateli různé disky, tiskárny, provést kontrolu antiviru apod.

Vše je postavené na technologii Linux + Samba + LDAP. Tento software je open-source, kde lze ověřit zdrojový kód programu a jeho funkčnost, tzn. že nikomu neodesílá citlivé informace z vašich serverů. U closed-source programů toto ověřit nejde a bohužel řada programů takové informace odesílá.

Firemní server - StarServer lze použít pro linuxové i windows pracovní stanice zároveň.

Doplňkové služby: chat server jabbber opět napojený na LDAP • šifrování dat • print server instalace ovladačů • tiskáren přímo ze serveru • VPN

Poptat více informací

Call centrum

Specializovaný software pro malá call centra vyvinutý ve spolupráci s odborníky z velkých call center. Jednoduše propojený s mobilní aplikací pro Android. Postavený na moderních technologiích bootstrap, python a frameworku django. Nástroj umožňuje upomínky na opětovné volání, komfortní výběr času a data příštího volání přes kalendář, rychlou orientaci i pro uplného nováčka - systém sám napovídá a provádí operátora všemy kroky. Automatizované odesílání informačních/nabídkových e-mailů na jeden klik. Měření výkonnosti jednotlivých operátorů - statistiky pro supervizora. Ukládání nahrávek telefonátů na mobilu, psaní poznámek k jednotlivým hovorům. Napojení na platební bránu pro online platby.

Jelikož je software naším výrobkem, je možné udělat úpravy na míru.

Poptat více informací
telefonní ústředna

Telefonní ústředna (malá) - Starvoice

Že se přes to dá telefonovat nikoho asi nepřekvapí. Mezi nejžádanější funkce patří u moderních firem hlasové menu IVR. Naše telefonní ústředna umožňuje namluvení jednotlivých položek pohodlně přes telefon vytočením speciálního čísla.

S hlasovým menu IVR souvisí vyzváněcí fronty. Po volbe čísla se zvoní telefony jen určitým lidem případně navíc v definovaném pořadí. V rámci jedné fronty mohou být další pravidla.

Integrace s LDAPem. Neocenitelným pomocníkem je napojení telefonů a ústředny na centrální autentizační server LDAP. Funguje jako běžný tel. seznam ve vašem mobilním telefonu. Opravdovou výhodou je centralizace, vyhledávání a zobrazení jména volajícího. Lze propojit i s mobilními

• ústředna umožňuje příposlechy – vstoupit do probíhajícího hovoru jen pro poslech
• nahrávání všech hovorů
• přesměrování hovoru
• zavolání na mobil, pokud pevná linka nebyla obsloužena

Poptat více informací

Fakturační systém

Vyvinuli jsme plně automatizovaný fakturační systém, který sám generuje pravidelné faktury, sám zjišťuje platby v bance, připadaně posílá urgence. Obsahuje několik modulů pro napojení/exporty pro různé účetní programy. Jedná se o náš nejprodávanější software.

Poptat více informací
fakturační systém
ldap pro firemní kontakty

Ldap

Potřebujete snadno vyhledávat a udržovat firemní kontakty v IP telefonech a nechcete být omezeni maximálním počtem kontaktů? Chcete mít možnost vyhledávat a vytáčet čísla podobně jako z mobilního telefonu? Máme pro Vás řešení ve formě integrovaného centrálního seznamu v IP telefonech přes LDAP.

LDAP (Lightweight Directory Access Protocol) - protokol pro ukládání a přístup k datům na adresářovém serveru.

Poptat více informací

Algoo

Algoo je revoluční systém pro vyhledávání souborů na sdílených úložištích. Jednoduše napíšete do prohlížeče adresu napr. http://algoo.firma.cz a můžete začít vyhledávat. Online demo můžete vyzkoušet na http://demo.algoo.cz Pokud chcete používat Algoo na 100% výkonu, občas si k souborům připište tzv. tagy neboli česky popisky. Představte si, že jste uložili do dokumentu nový životopis pana Petra Nováka s plnovousem, brýlemi a řekněme že dříve pracoval pro NASA. V tom lepším případě se životopis jmenuje petr_novak.pdf v tom horším životopis(3).doc. V obou případech je vhodné k souboru přidat tagy “zivotopis plnovous bryle NASA”. Algoo sám nabízí nové detekované soubory na titulní stránce k otagování a nemusíte je tedy pracně hledat. Spíše vás trochu navádí popisky přidat. Při příštím hledání životopisu pana Nováka, zejména po delší dobé, stačí do vyhledávání napsat: “zivotopis plnovous” a s jistotou vám Algoo mezi prvními zobrazí vámi hledaný soubor.

Poptat více informací
algoo vyhledávání v souborech
systém pro muzea

Interaktivní muzea

Vyvinuli jsme plně funkční software pro muzea, kde si návštěvníci mohou na jeden klik zjistit více informací ke všem objektům a expozicím.

Podrobné informace

Proxy

Nabízíme možnost využití našich proxy serverů s IP adresami z různých rozsahů po Evropě. Přenost dat je zpoplatněn pouze při překročení limitu 10GB/měs. Proxy server maskuje uživatelovu zdrojovou IP tj. X-Forwarded-For (XFF) je off.

Proxy server plní funkci komunikačního prostředníka mezi klientem a cílovým serverem. Proxy server překládá požadavky klienta vůči serveru, přebírá jeho odpověď, kterou zdárně doručuje zpět klientovi. Tím maskuje klientovu IP adresu i místo odkud se připojuje.

Poptat více informací
proxy pro firemní klienty
WMS - system rizeni skladu

WMS - Warehouse Management System

Systém řízení skladu: Softwarové řešení, které řídí kompletní chod skladu od příjmu přes zaskladnění a vychystání zboží až po expedici.

Spolupracujeme na vývoji a nasazení špičkového systému pro řízení skladů Stockisimo

Poptat více informací

Aplikace na míru

Programování se věnujeme desetiletí a stále nám to přináší radost a zábavu, a nejenom proto jsme také již naprogramovali mnoho aplikací. V případě vaší potřeby naprogramovat cokoli na míru, nás neváhejte kontaktovat. Mezi zajímavosti patří software zdarma pro jakýkoliv servis https://service.free-aplikace.cz/

Vývoj aplikací

Rádi by jste více informací k nějakému řešení ...

Ozvěte se, poradíme vám Kontaktujte nás