X

Kupte si bezpečnost!

Naše firma jako partner společnosti Veracomp, výhradního distributora bezpečnostních zařízení od FortiNetu, Vám po novém nabízí možnost výhodní koupi špičkových zařízení FortiGate.

V čem jsou tyhle zařízení unikátní?

Zařízení FortiGate nabízí možnost ochranní sítě, která se aktualizuje každou vteřinu. Každé iniciované spojení je prověřeno vůči databázi IP adres v radu mikrosekund a následně je buď povoleno nebo zamítnuto. Funguje to obousměrně, tj. pokud se někdo z chráněné sítě pokusí připojit na zavirovanou stránku evidovanou v databázi, je zamítnuto. Počet útoků na naše servery včetně různých pokusů o exploity nebo hádaní hesel apod. klesl na téměř neměřitelné množství. Obdobně kvalitně zabezpečí i Vaši infrastrukturu.

Tuto jedinečnou technologii využívá Starlab již řadu let. Nyní nabízí tuto technologii i svým zákazníkům ve třech možných variantách.

1. Firewall/router + UTM bundle – komplexní ochrana před útoky
2. Firewall/router + ATP bundle + WiFi access point s PoE – rozšířená ochrana proti útokům a špičkové WiFi AP s napájením a managementem přímo z FortiGate zařízení
3. HA (High-availability) cluster – dvě zařízení FortiGate v režimu vysoké dostupnosti. Vhodné pro větší sítě, garantována Gbit propustnost.

Neváhejte a ozvěte se! Rádi Vám poradíme!

Tags: