X

OSTATNÍ SLUŽBY

NÁVRHY A VÝROBA

Jsme schopni navrhnout a vyrobit specializovaný hardware a zároveň pro něj vytvořit softwarovou výbavu.

PCB
Navrhněte si vlastní PCB a my Vám ho vyrobíme na zakázku. Můžeme dodat I návaznou aplikaci.

KRABIČKY NA RASPBERRY PI
Řezání plexiskla laserem.

DATOVÉ ÚLOŽIŠTĚ

Se stoupajícím množství dat ve Vaší firmě se vyskytují problémy s rychlým přístupem k potřebným informacím. Shromážděte si proto svá data v našem rychlém datovém úložišti.

MIRROR PRO VAŠE PROJEKTY
Mirror je průběžně aktualizovaná (zrcadlená) kopie www stránky nebo úložiště dat, díky níž mohou uživatelé lokálně stahovat data v rámci sítě organizace a nezatěžují tím omezené zahraniční linky.

ZÁLOHOVÁNÍ
Chcete mít jistotu, že nepřijdete o svá data? Zabezpečíme je do geograficky odděleného datového centra.

APLIKACE NA ZAKÁZKU

Služba aplikace na zakázku zahrnuje schopnost vytvořit a dodat řešení dle Vašeho přání. Sdělte nám svůj nápad a po společné konzultaci Vám naprogramujeme finální aplikaci.

DOSUD VYTVOŘENÉ APLIKACE:
– Bar code reader – čtečka čárových kódů
– Power switch (Raspberry Pi)
– Zaznamové zařizení dodávané civilním soudům
– Fakturační systém
– Platební brány
– Vstupní systém sloužící jako evidence docházky zaměstnanců
– Mobilní aplikace pro android

BEZPEČNOST

Našim zákazníkům nabízíme komplexní zabezpečení od testů až po návrh zabezpečení sítě, serveru, přístupových systémů, centrálních antivirů, antispamů a šifrovaných hovorů. Vaši bezpečnost zaručujeme pomocí firewallu, šifrování nebo proxy serveru.

ZÁLOHOVÁNÍ
Chcete mít jistotu, že nepřijdete o svá data? Zabezpečíme je do geograficky odděleného datového centra.

SSL CERTIFIKÁTY
Pokud chcete zabezpečit citlivé údaje Vás i Vašich zákazníku, vyberte jeden z našich certifikátů. Jsou vhodné pro zabezpečení e-shopů, webových stránek, transakcí a dalších.

ŘEŠENÍ KRIZOVÝCH SITUACÍ

V případě akutního problému jsme schopni okamžitě reagovat. Díky výborným znalostem linuxových serverů a dlouholeté zkušenosti dokážeme pohotově zasáhnout i nakonfigurovat síťové prvky.

Jsme ochotni zapůjčit vlastní hardwarové zařízení – Cisco switche, unixové servery, routery, firewally. V případě nutnosti zařídíme výjezd a vyřešíme problém přímo u zákazníka. Zákazníkům nabízíme možnost přenést server na náš virtuální nebo dedikovaný server, obnovit data ze záloh, opravit nefunkční systémy, atd.

OSTATNÍ PROJEKTY